Najlepsze zespoły weselne w sieci! - Zobacz również zespoły muzyczne na wesele z całej Polski lub też zespoły muzyczne na wesele z Krakowa - Ciekawe i ładne piosenki weselne dostępne są na stronie piosenki weselne - Zespoły muzyczne na wesele Kraków link: zespoły muzyczne na wesele Kraków - Zespoły weselne w Polsce: zespoły weselne online - Forum weselne o wysokiej jakości: forum weselne - Poćwicz aeorobiczna 6 weidera przed swoim weselem! aeorobiczna 6 weidera naprawdę działa: zobacz aeorobiczna 6 weidera - Jeśli nie wiesz jak dopasować napisy do filmu weselnego wejdź koniecznie na stronę jak dopasować napisy do filmu a dowiesz się! - Artykuły z serii zespoły weselne znajdziesz również tutaj.
Zespoły weselne

Repertuar weselny

Dobieranie utworów na wesele najlepiej powierzyć doświadczonemu profesjonaliście. Jeżeli już jednakże koniecznie chcemy mieć wpływ na dobieranie kawałków trzeba pamiętać o paru rzeczach.


Podstawa to wcześniejsze przedyskutowanie listy z DJ’em lub zespołem. Najlepiej jeśli jest to max 30 obowiązkowych numerów np. na miarę Greka Zorby i kilka spersonalizowanych hitów. Warto kierować się intuicją i dobierać utwory muzyczne pod względem osobistych upodobań jak również gości, co nie znaczy, że musicie całkiem rezygnować z ulubionej np. rockowej muzyki. Ważny jest wszakże klimat i dobrze wybrane towarzystwo. Jeżeli już utwory, które lubicie to prawdziwe kosy parkietu, ma możliwość być ich na liście więcej. Jeżeli już jednakże słuchacie muzyki, która do tańca średnio się nadaje, nie gorzej ażeby takich kawałków było mniej i ich liczba ograniczała się do paru, a zatem małego akcentu, gdyż reakcja gości ma możliwość być skrajnie różna – zdarzało się, że Para Młodych w pewnym momencie zostawała sama na parkiecie.